Prekių katalogas

HUSQVARNA Automower 310E NERA

 • HUSQVARNA Automower 310E NERA

  Automatinis įkr.; 0-10 arų sklypams, BE INSTAL. PRIEDŲ, EPOS galimas priedas
   

 • Naujos kartos vejos pjovimo robotas HUSQVARNA Automower 310E NERA be vargo pasirūpins iki 1000 m² ploto Jūsų veja. Robotas vejapjovė turi specialų galinį EdgeCut diską, kuris sumažina poreikį pjauti vejos kraštus, o TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo maksimalaus iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.

  Šis vejos robotas suteikia galimybę rinktis įrengimą su fizinėmis ribomis arba įrengimą be laidų su Husqvarna EPOS™, kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą. EPOS™ užtikrina visišką lankstumą su virtualiomis ribomis, kurios nustatomos 2-3 cm tikslumu taikant palydovinę technologiją. Be to, EPOS™ suteikia galimybę valdyti zonas, todėl galite pritaikyti veją pagal savo poreikius ir sukurti kelias darbo zonas su skirtingais nustatymais naudodami Automower Connect programėlę.

  Naudodami Automower Connect programėle galėsite stebėti vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos ir integruoti ją į savo išmaniuosius namus. Siųskite komandas, peržiūrėkite, keiskite vejapjovės nustatymus ir gaukite pranešimus, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti veją.

   

   

  Ypatybės

  Galima belaidė instaliacija

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 310E NERA yra suderinamas su išmaniuoju Husqvarna EPOS™ Plug-in rinkiniu, kas suteikia visišką laisvę pasirinkti tinkamiausią vejos priežiūrą, sukuriant virtualias ribas naudojant palydovinę technologiją, o ne fizinius laidus.

  EdgeCut mažina poreikį pjauti kraštus

  EdgeCut funkcija sumažina poreikį pjauti vejos kraštus, sutaupant laiko ir pastangų. Tai įmanoma naudojant specialų galinį EdgeCut diską, kuris gali pjauti arti kraštų.

  TargetHeight geresnei vejai

  Siekiant geresnės vejos kokybės, TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo maksimalaus iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.

 • Gauti naujienas iš mūsų

  Informacija