Prekių katalogas

Apie mus

 • Įmonė įkurta 1999 metais Kaune. Šiuo metu veiklą vykdome Kaune ir Prienuose. 2013 metais atidarėme didžiausią „Husqvarna“ prekybos - serviso centrą Lietuvoje, įsikūrusį Jonavos g. 136, Kaune.

  Įmonės veikla – sodo ir miško technikos prekyba ir techninis aptarnavimas. Esame oficialūs švedų firmos „Husqvarna“ prekybos atstovai Lietuvoje. „Husqvarna“ nuo 1689 m. tiekia profesionalius miškų, parkų ir sodų priežiūros gaminius. Husqvarna pažangiausios inovacijos, apimančios akumuliatorinių gaminių sprendimus ir robotus vejapjoves, sujungia našumą ir panaudojimo galimybes su saugumu ir aplinkosauga. Mūsų siūlomas platus prekių asortimentas leis išsirinkti tinkamiausią produktą: grandininį pjūklą, vejapjovę, krūmapjovę, gyvatvorių žirkles, lapų pūtiką, kultivatorių, sniego valytuvą, traktoriuką ar net asmeninį sodininką - robotą vejapjovę Husqvarna Automower, kuris gali dirbti visą parą, kiekvieną dieną ir Jūs galėsite džiaugtis gražiai žaliuojančia veja.

       

  Mūsų parduotuvėse - servisuose visada galėsite įsigyti originalias atsargines dalis, eksploatacines medžiagas, apsaugos priemones. Įsigyjant produktus visada suteikiame garantiją. Teisingai eksploatuojant techniką, pirkėjas garantinį prekės laikotarpį gali būti visiškai ramus. Sugedus technikai, visada ja pasirūpins mūsų serviso specialistai. Atliekame ir pogarantinį remontą bei techninę profilaktiką.

   

  Patirtis mus išmokė įsiklausyti į klientų nuomonę. Mes esame tikri, kad Jus domina nepriekaištingos technikos eksploatacinės savybės, puikūs rezultatai ir patogus darbas. Mūsų siūlomi gaminiai tuo ir išsiskiria, nežiūrint kokį darbą dirbate. Mums svarbu, kad jūs dirbate su mūsų technika ir esate patenkinti.

  Jau daugiau nei 20 metų dirbame Jums!

   

  Parašykite mums :

 • Gauti naujienas iš mūsų

  Informacija