GERA KAINA!!!

 

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

HUSQVARNA Krūmapjovė 128R

DABAR TIK

999 Lt    289,33 EUR

GERA KAINA!!!

Sodo traktoriukas
Husqvarna LTH 126
Dabar tik
5999 Lt    1737,43 EUR

 

GERA KAINA!!!

 

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

HUSQVARNA Krūmapjovė 128R

DABAR TIK

999 Lt    289,33 EUR

 • Husqvarna Automower® tai - visiškai automatizuotas ir tyliai veikiantis robotas vejapjovė, galintis dirbti dieną ir naktį, saulėtu ir lietingu oru. Jis nepriekaištingai pjauna veją, neišskirdamas jokių išmetamųjų teršalų. Sukurtas Švedijoje 1995 m. Nuolatinio modernizavimo dėka robotas vejapjovė Automower® atitinka kintančius naudotojų poreikius: mažas poveikis aplinkai, profesionaliai prižiūrėta veja bei galimybė daugiau laiko skirti savo artimiesiems.
   
  Husqvarna Automower® pajėgus pjauti vejas net iki 6000 m2 (60 arų). Programuojamas robotas vejapjovė yra visiškai automatinis ir varomas akumuliatoriaus, o įsikrauna pats susiradęs ir prisijungęs prie įkrovimo stoties. Pjaunant vidutinio dydžio sklypą, Husqvarna Automower® per mėnesį elektros energijos sunaudoja už 5 litus. Robotas vejapjovė juda jam nustatytoje darbo zonoje ir nepriekaištingai pjauna veją visą sezoną. Jis gali laviruoti aplink augalus bei vietas kuriose nėra vejos (pvz. tvenkinys, gėlynas). Saugus vaikams ir naminiams gyvūnams, nes automatiškai išsijungia vos jį pakėlus. Vagystės atveju Husqvarna Automower® yra apsaugotas PIN kodu ir garsine signalizacija.

  Ilgametė robotų vejapjovių kūrimo patirtis, daugiau nei 300 000 pasaulyje parduotų vienetų iš kurių 80% per paskutinius dvejus metus bei platus Husqvarna prekybos atstovų aptarnavimo tinklas užtikrina – Husqvarna Automower® galima pasitikėti.
  IšskleistiSuskleisti
 • Mūsų parduotiems gaminiams teikiame 12 arba 24 mėnesių garantiją, atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei kitas serviso paslaugas. Tokį pardavimo būdą mes laikome svarbia savo paslaugų dalimi, užtikrindami du dalykus: pirma, kad Jums padėsime pasirinkti geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius produktą, o antra - galėsite sulaukti profesionalios pagalbos, kai įrenginį reikės patikrinti ar sutaisyti. Mūsų įmonės servise dirba kompetetingi remonto specialistai, naudodami šioulaikišką serviso įrangą, užtikrins profesionalias techninės priežiūros paslaugas. Ir savaime aišku, jūs visais atvejais gausite orginalias Husqvarna atsargines dalis. Orginalios dalys tai patikimas ir ilgas įrenginio ekspotacijos garantas.

   

  Be to, mums visiems geriau, kai įsigytas įrenginys kuo ilgiau teikia naudos ir džiaugsmo - Jūs patiriate mažiau rūpesčių, o mūsų galimybės įsigyti dar vieną patenkintą klientą vis auga.

   

Apie mus
Susisiekite su mumis
Atvykite pas mus