Servisas

Mūsų tikslas ne tik parduoti sodo - miško techniką, bet ir rūpintis jos ilgaamžiškumu, todėl skiriame didelį dėmesį gaminių priežiūrai. Teisinga eksploatacija leis ilgai džiaugtis įsigyta preke ir serviso paslauga bus reikalinga tik susidėvėjusių detalių pakeitimui ar techninei profilaktikai.Todėl, prieš pradedant naudoti gaminį,būtinai perskaitykite naudojimosi instrukciją. Įmonėje dirbantys serviso meistrai nuolat gilina savo žinias „Husqvarna Lietuva“ organizuojamuose seminaruose bei mokymuose, turi sertifikatus, todėl visuomet galėsite gauti kvalifikuotą pagalbą.

Jūsų įsigytam gaminiui suteikiamas garantinis laikotarpis. Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami gamykliniai defektai, atsiradę dėl surinkimo klaidų ar nekokybiškų detalių. Garantinį remontą atliekame  ir kituose UAB „Husqvarna Lietuva“ įgaliotų atstovų  prekybos centruose įsigytiems gaminiams. Vežant gaminį į serviso centrą, neužmirškite garantinio paso. Nors ir pasibaigusi garantija, pasą turėkite su gaminiu kartu. Čia bus žymimi atlikti priežiūros darbai, serijiniai gaminio duomenys, kurie svarbūs atsarginių dalių užsakymui. Garantiniu  laikotarpiu  naudokite tik Husqvarna , Jonsered ar UOA originalias alyvas ir tepalus!

Pasibaigus garantinim laikotarpiui, Jūsų gaminį ir toliau prižiūrėsime, naudodami tik originalias atsargines dalis. 10 metų senumo ar net senesniam gaminiui mes galime užsakyti originalias atsargines dalis. Visada stengsimės sutaisyti Jūsų gaminį per trumpiausią laiką,nes mūsų meistrai turi pakankamai įgūdžių, įrankių ir išteklių visiems Husqvarna įrenginių techninės priežiūros darbams atlikti. Tačiau, tikimės Jūsų supratingumo, jog faktinis laikas priklausys nuo sezoniškumo, atsarginių dalių tiekimo ar bendro darbų krūvio. Rekomenduojame reguliariai atlikti gaminio techninę profilaktiką. Teikiame ir transportavimo paslaugą, jei reikia atvežti gaminį remontui į servisą ar pristatyti klientui.

 

Techninė priežiūra – mūsų skiriamasis ženklas.

Apie mus

Įmonės veikla – sodo ir miško technikos prekyba ir techninis aptarnavimas. Esame oficialūs prekinių ženklų „ Husqvarna“, „Jonsered“, McCulloch“, „Gardena“ prekybos atstovai Lietuvoje.

Plačiau

Susisiekite su mumis

 Parduotuvė:

Jonavos g. 136, Kaunas

Tel. (837) 761749

Servisas:

Tel. +3706 1414889

Plačiau

Atvykite pas mus